خط امام

خط امام

مترجم:
عطیه حسینی
ناشر:
قیمت:
۸۰,۰۰۰
%۱۰
۷۲,۰۰۰
تومان
رده سنی:
عمومی
قالب:
تحقیق
نوع جلد:
شومیز
قطع کتاب:
رقعی
صفحات:
۲۸۲
وزن:
۳۰۸ گرم
شابک:
9786008218739

معرفی کتاب

مرور منظومه فکری امام خمینی (ره) به عنوان بنیانگذار انقلاب اسلامی و کسی که محوریت این نظام سیاسی براساس اندیشه‌های او بنا شده است برای هر جوانی که می‌خواهد مدافع این انقلاب و اندیشه‌های آن باشد الزامی است. اگر چارچوب‌های فکری ایشان دانسته نشود خطر این وجود دارد که حتی برای کسانی که پایبند ارزش‌های این نظام هستند آرمان‌ها و تفکرات ایشان دچار تحریف و خدشه می‌شود.

کتاب «خط امام» مروری بر اندیشه‌های مکتوب امام خمینی (ره) است. در این کتاب پیام‌هایی که امام در سال‌های بعد از پیروزی انقلاب اسلامی به مناسبت‌های مختلف صادر کرده‌اند مورد بازنگری و تحلیل قرار گرفته است. همچون پیام‌هایی که امام پس از حج خونین سال 66 صادر کردند و در مورد کشورهای مرتجع عربی نظریات تازه‌ای صادر کردند یا با بررسی منشور روحانیت امام خمینی این موضوع را بیان می‌کند که چه آسیب‌هایی حوزه‌های علیمه و روحانیت را تهدید می‌کند و آینده این جامعه را به خوبی تبیین می‌نماید. بخش نهایی کتاب نیز مروری بر وصیت نامه الهی سیاسی ایشان است که حاوی اندیشه‌های ناب و روشنگری برای جامعه ایرانی و ریل گذاری آینده انقلاب اسلامی برای اندیشه ورزان و استراتژیست‌های نظام است.

در ادامه برشی از این کتاب را می‌خوانید:

قیام کنید و علمای اعلام و خطبای محترم کشورهای اسلامی دولت‌ها را دعوت کنند که از وابستگی به قدرت‌های بزرگ خارجی خود را رها کنند و با ملت خود تفاهم کنند. در این صورت پیروزی را در آغوش خواهند کشید و نیز ملت‌ها را دعوت به وحدت کنند و از نژاد پرستی که مخالف دستور اسلام است بپرهیزند و با برادران ایمانی خود در هر کشوری و با هر نژادی که هستند دست برادری دهند که اسلام بزرگ آنان را برادر خوانده و اگر این برادری ،ایمانی با همت دولت‌ها و ملت‌ها و با تأیید خداوند متعال روزی تحقق یابد خواهید دید که بزرگترین قدرت جهان را مسلمین تشکیل می‌دهند به امید روزی که با خواست پروردگار عالم این برادری و برابری حاصل شود.

نظرات

جهت ثبت نظر لطفا وارد سایت شوید
این کتاب به درد کی می‌خوره؟
کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان

اینا رو هم از دست نده

لحظه های انقلاب لحظه های انقلاب
۱۰ %
محمود گلابدره یی
۱۲۰,۰۰۰
۱۰۸,۰۰۰ تومان
خاطرات مرضیه حدیدچی(دباغ) خاطرات مرضیه حدیدچی(دباغ)
۱۰ %
۱۲۵,۰۰۰
۱۱۲,۵۰۰ تومان
ارمیا ارمیا
۱۰ %
رضا امیرخانی
۱۱۰,۰۰۰
۹۹,۰۰۰ تومان
دو روایت از یک عکس دو روایت از یک عکس
۱۰ %
ابراهیم حسن بیگی
۱۲۵,۰۰۰
۱۱۲,۵۰۰ تومان
جدال دو اسلام جدال دو اسلام
۱۰ %
روح الله نامداری
۱۲۵,۰۰۰
۱۱۲,۵۰۰ تومان
قدرت و شکوه زن قدرت و شکوه زن
۱۰ %
علیرضا پناهیان
۵۰,۰۰۰
۴۵,۰۰۰ تومان
دسته‌بندی کتاب‌ها