جاودانه تاریخ

جاودانه تاریخ

مترجم:
عطیه حسینی
قیمت:
۶۵,۰۰۰
%۱۰
۵۸,۵۰۰
تومان
موجودی:
فقط 1 جلد
رده سنی:
عمومی
قالب:
سخنرانی
نوع جلد:
شومیز
قطع کتاب:
Unknown
صفحات:
۳۶۱
وزن:
۴۱۲ گرم
شابک:
9786008218098

معرفی کتاب

مقام معظم رهبری انقلاب از آغازین روزهای پیروزی انقلاب اسلامی تا به امروز سخنرانی‌هایی درباره شخصیت والا مقام امیرالمومنین داشته‌اند که برخواسته از قلب تاریخ و راهنمای آینده امت‌های اسلامی است.

اینک کتاب «جاودانه تاریخ» از انتشارات انقلاب اسلامی به کتاب‌رسان آمده‌است تا شیوه زندگی ما در فردی و اجتماعی را با سیره مولای متقیان تطابق دهد و موجب رشد افراد و جوامع ما در هزاران سال پس از شهادت آن نور هدایت گردد.

به همین جهت در فصل اوّل و دوّم به نامتناهی بودن آن وجود مبارک اشاره می‌شود و سپس در فصول سوّم،چهارم و پنجم احادیثی نقل می‌شود که پیامبر اکرم(ص) و دیگر ائمه در رسای ایشان گفتند؛ فصول ششم و هفتم معرفی کننده ایشان به عنوان شخصیتی جامع و متوازن است که پس از آن در فصول هشتم تا بیست‌وسوّم به شرح هر یک از آن ویژگی‌های منحصربه‌فرد می‌پردازد.

و اما در پایان سه فصل ویژه وجود دارد که یکی با عنوان «امیرالمؤمنین علیه‌السلام؛ قدرتمندی مظلوم» روایتگر تکه‌هایی اندوه بار از تاریخ است و دیگر فصل نیز، به رابطه‌ی عاشقانه‌ی ما شیعیان و محبّان حضرت با امیرالمؤمنین(ع) اشاره می‌کند و بر اسای تمامی مطالب بیان شده مخاطب را به سوی فصل آخر با موضوع نیاز شدید ما به الگوگیری از ایشان می‌رویم.

مثلا در بخشی از کتاب می‌خوانیم:

((جوانی پرشور و پر حماسه ی او، الگوی جوانان است. حکومت سراسر عدل و انصاف او، الگوی دولتمردان است. زندگی ساپا مجاهدت و ساپا مسئولیت او، الگوی همه ی مومنان استو آزادگی او، الگوی همه آزادگان جهان است و سخنان حکمت آمیز و درس های ماندگار او، عالمان و دانشمندان و روشنفکران است.))

نظرات

جهت ثبت نظر لطفا وارد سایت شوید
این کتاب به درد کی می‌خوره؟
کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان

اینا رو هم از دست نده

غدیر صفایی حائری غدیر صفایی حائری
۱۰ %
علی صفایی حائری
۴۵,۰۰۰
۴۰,۵۰۰ تومان
پدر پدر
۱۰ %
نرجس شکوریان فرد
۴۵,۰۰۰
۴۰,۵۰۰ تومان
فرزند کعبه فرزند کعبه
۱۰ %
محسن نعما
۴۵,۰۰۰
۴۰,۵۰۰ تومان
علی از زبان علی علی از زبان علی
۱۰ %
محمد محمدیان
۲۲۰,۰۰۰
۱۹۸,۰۰۰ تومان
علی از زبان علی-گالینگور علی از زبان علی-گالینگور
۱۰ %
۲۸۰,۰۰۰
۲۵۲,۰۰۰ تومان
قهرمان غدیر قهرمان غدیر
۱۰ %
علی رضا سبحانی نسب
۳۰,۰۰۰
۲۷,۰۰۰ تومان
دسته‌بندی کتاب‌ها