تربیت اسلامی از نگاه رهبر فرزانه انقلاب ۱ (اهداف تربیت اسلامی)

تربیت اسلامی از نگاه رهبر فرزانه انقلاب ۱ (اهداف تربیت اسلامی)

مترجم:
عطیه حسینی
رده سنی:
عمومی
قالب:
تحقیق
نوع جلد:
شومیز
قطع کتاب:
رقعی
صفحات:
۱۲۰
وزن:
۲۰۵ گرم
شابک:
9786222851415

معرفی کتاب

کتاب تربیت اسلامی از نگاه رهبر فرزانه انقلاب 1 (اهداف تربیت اسلامی) مجموعه‌ای از بیانات مقام معظم رهبری است که توسط انتشارات شهید کاظمی به چاپ رسیده است. موسسه تربیتی فتح الفتوح در راستای تربیت مربی برای جامعه اسلامی تلاش نموده با گردآوری و دسته بندی مباحث رهبر انقلاب پیرامون مسائل تربیتی نگاه رهجویان مسیر را با دیدگاه این پیر فرزانه آشنا سازد. آیت الله خامنه‌ای به دلیل اشراف بر مسائل کلان کشور و دقت نظر نسبت به موضوعات مرتبط با پیشرفت در مورد قضیه تربیت نیز اطلاعات جامع و مفیدی دارند. ایشان به مناسبت‌های مختلف و در دیدار با اقشار گوناگون نسبت به زوایای مختلف این موضوع بیانات مفصلی داشته‌اند. در اولین جلد از این مجموعه نسبت به ضرورت تربیت افراد جامعه، اهدافی که در مساله تربیت باید آن‌ها را پیگیری نمود و اینکه چه مسائلی باید موضوع تربیت فرد و جامعه باید قرار بگیرند بیانات جالب توجهی مطرح گردیده است. مطالعه این اثر برای مربیانی که قرار است در امر رشد و تربیت نسل جوان سهیم باشند، بسیار مفید خواهد بود.

در ادامه برشی از این کتاب را می‌خوانید:

مردم ما با کتاب بیش از آنچه که امروز انس دارند باید انس بگیرند. کتاب خوانی چیزی است که برای یک ملت فریضه است واجب و لازم است. مردمی که اهل کتاب خواندن باشند از لحاظ معلومات و ذکاوت و هوشیاری تفاوت می‌کنند با مردمی که با کتاب و مطبوعات انس نداشته باشند. برخی کتاب را اصلاً جزو ضروریات زندگی نمی‌دانند. خوب چطور شما اگر در جایی نشسته باشید و بغل دستتان اتاقی باشد و در آنجا رویدادی بگذرد و یا خبر تازه‌ای باشد طاقت نمی‌آورید بنشینید و برمی‌خیزید ببینید در آن اتاق چه می‌گذرد. به هر حال اطراف ما را خبرهای تازه پر کرده است. آن قدر معلومات و آن قدر معارف در همه زمینه‌ها وجود دارد. پس چطور حاضر نیستیم سرک بکشیم و نگاهی بیندازیم و ببینیم چه خبر است؟! اگر بخواهیم بدانیم که در دنیای معارف چه می‌گذرد راهش این است که کتاب بخوانیم.

نظرات

جهت ثبت نظر لطفا وارد سایت شوید
این کتاب به درد کی می‌خوره؟
کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان

اینا رو هم از دست نده

من دیگر ما (جلد هفتم) من دیگر ما (جلد هفتم)
۱۰ %
محسن عباسی ولدی
۶۴,۰۰۰
۵۷,۶۰۰ تومان
بازی بازوی تربیت بازی بازوی تربیت
۱۰ %
محسن عباسی ولدی
۴۱,۰۰۰
۳۶,۹۰۰ تومان
من دیگر ما (جلد دوم) من دیگر ما (جلد دوم)
۱۰ %
محسن عباسی ولدی
۶۸,۰۰۰
۶۱,۲۰۰ تومان
رشد صفایی حائری رشد صفایی حائری
۱۰ %
علی صفایی حائری
۶۲,۰۰۰
۵۵,۸۰۰ تومان
منشور تربیتی کودک و نوجوان منشور تربیتی کودک و نوجوان
۱۰ %
امیرحسین بانکی پور فرد
۸۰,۰۰۰
۷۲,۰۰۰ تومان
تربیت جنسی کودکان - جلد اول تربیت جنسی کودکان - جلد اول
۱۰ %
جمعی از نویسندگان - امیرحسین بانکی پور فرد
۱۰۰,۰۰۰
۹۰,۰۰۰ تومان
دسته‌بندی کتاب‌ها