بهار بی باران

بهار بی باران

مترجم:
عطیه حسینی
قیمت:
۳۰,۰۰۰
%۱۰
۲۷,۰۰۰
تومان
موجودی:
فقط 7 جلد
رده سنی:
عمومی
قالب:
یادداشت
نوع جلد:
شومیز
قطع کتاب:
رقعی
صفحات:
۱۳۷
وزن:
۱۸۰ گرم
شابک:
9789649580180

معرفی کتاب

کتاب «بهار بی باران» تهیه شده توسط تحریریه موسسه فرهنگی شمس الشموس اثری در مورد حالت قبض و مشکلاتی است که از جانب ذات حق تعالی بر انسان عارض می‌شود. علت این مشکلات و گرفتاری‌هایی که بر انسان عارض می‌شود چیست و انسان در مقابل این سختی‌ها چگونه باید ایمان و اراده خود را حفظ کند. این کتاب به شرحی عرفانی از بحث قبض و اینکه فلسفه وقوع این حوادث چی است به شکل کامل توضیح دااده است.

در ادامه برشی از این کتاب را می‌خوانید:

قبض استقامت را در شمار یکی از اقسام قبض آوردیم که بیشتر متوجه سالکانی است که در آغاز راه نیستند و منازلی را پشت سر گذاشته‌اند اما باید گفت قبض از هر نوعی که باشد استقامت و شرح صدر سالک را زیاد می‌کند. اصولاً همان طور که در زندگی روزمره مشکلات گاهی مواهبی را با خود می‌آورند و باعث بیشتر شدن مقاومت و قدرت مقابله آدمی با ناکامی‌ها می‌شوند در سلوک معنوی نیز همین گونه است. اگر سالک هستی از آغاز راه باید این را بپذیری که راه بدون سنگلاخ نیست یک سنگ این راه که به پایت گیر کند و حتی خونینش هم " هزار هزار به لحظه‌های زندگی تهی از خدا می‌ارزد ولی به هر صورت در کنار تمام موهبت‌ها و شیرینی‌های معنوی موانع و مشکلات طریق نیز در پیش پایت وجود دارد هر چند بسیاری از آن می‌گریزند.

نظرات

این کتاب به درد کی می‌خوره؟
کتاب رسان خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان

اینا رو هم از دست نده

رهنمای طریق رهنمای طریق
۱۰ %
محمدعلی جاودان
۲۰۰,۰۰۰
۱۸۰,۰۰۰ تومان
کیمیای محبت کیمیای محبت
۹ %
محمد محمدی ری شهری
۹۰,۰۰۰
۸۱,۹۰۰ تومان
چگونه دستورات دینی ما را تربیت میکنند ؟ چگونه دستورات دینی ما را تربیت میکنند ؟
۱۰ %
۲۰,۰۰۰
۱۸,۰۰۰ تومان
معیشت مومنانه معیشت مومنانه
۱۰ %
ابولقاسم کریمی
۶۵,۰۰۰
۵۸,۵۰۰ تومان
اخلاق در خانه دو جلدی اخلاق در خانه دو جلدی
۱۰ %
۶۱,۰۰۰
۵۴,۹۰۰ تومان
حرکت صفایی حائری حرکت صفایی حائری
۱۰ %
علی صفایی حائری
۹۸,۰۰۰
۸۸,۲۰۰ تومان
دسته‌بندی کتاب‌ها