بابا سعید

بابا سعید

مترجم:
عطیه حسینی
قیمت:
۲۸,۰۰۰
%۱۰
۲۵,۲۰۰
تومان
رده سنی:
عمومی
قالب:
خاطرات
نوع جلد:
شومیز
قطع کتاب:
پالتویی کوچک
صفحات:
۱۲۰
وزن:
۱۱۰ گرم
شابک:
9786227169560

معرفی کتاب

کتاب «بابا سعید» در مورد زندگی و احوالات شهید سعید زندی است. او از جمله عارفان و جوانان باایمانی بود که در فضای آماده و معنوی جبهه بسیار سریع پله‌های کمال را طی کرد و به مقام شهادت رسید. نویسنده در جستجوی یافتن نزدیکان شهید اینگونه می‌گوید که به پسر شهید رسیدم و او خاطره شگفتی از تحول خود گفت. اینکه چگونه از یک معتاد گوشه خیابان با عنایت پدر و کمک دوست زمان جنگ پدر توانست زندگی دوباره پیدا کند و تشکیل خانواده بدهد. حالات معنوی و کراماتی که از این شهید ذکر شده می‌توانست دستگیر و تذکاری برای نسل جوان باشد. او در عملیات خیبر در اسفند 63 به شهادت رسید.

در ادامه برشی از این کتاب را می‌خوانید:

مربی عقیدتی لشکر بودم دوره معاد را گذرانده بودم و ده‌ها کتاب در این زمینه خوانده بودم. برای رزمنده‌ها در این موضوع صحبت می‌کردم یک شب وقتی صحبتم تمام شد، سعید در خلوت به من گفت: این مطالبی که از برزخ بیان کردی، درست بود اما کامل نبود. بعد بسیار دقیق و با جزئیات مسائل مربوط به برزخ را بیان کرد. او ریزترین مسائل بهشت و جهنم برزخی را به طور دقیق برایم توضیح داد. به او گفتم: سعید توضیحات تو خیلی کامل است. اینها را در کدام کتاب خوندی؟ جوابی نداد. اصرار کردم اما بی فایده بود. تا اینکه گفت من کتابی در این زمینه نخوانده‌ام. تمامی مواردی که برای شما بیان کردم را خودم مشاهده کردم.

نظرات

این کتاب به درد کی می‌خوره؟
کتاب رسان خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان

اینا رو هم از دست نده

عارفانه عارفانه
۱۰ %
گروه فرهنگی شهید ابراهیم هادی
۳۸,۰۰۰
۳۴,۲۰۰ تومان
ملا صالح ملا صالح
۱۰ %
رضیه غبیشی
۷۵,۰۰۰
۶۷,۵۰۰ تومان
حاج قاسم حاج قاسم
۱۰ %
علی اکبر مزدآبادی
۶۶,۰۰۰
۵۹,۴۰۰ تومان
حکایت زمستان حکایت زمستان
۱۰ %
سعید عاکف
۸۵,۰۰۰
۷۶,۵۰۰ تومان
خداحافظ سالار خداحافظ سالار
۱۰ %
حمید حسام
۱۲۰,۰۰۰
۱۰۸,۰۰۰ تومان
نامه های فهیمه نامه های فهیمه
۱۰ %
علیرضا کمری
۶۵,۰۰۰
۵۸,۵۰۰ تومان
دسته‌بندی کتاب‌ها