ایلیا (جلد هجدهم)

ایلیا (جلد هجدهم)

مترجم:
عطیه حسینی
قیمت:
۶۹,۰۰۰
%۱۵
۵۸,۶۵۰
تومان
رده سنی:
نوجوان
قالب:
داستان مصور
نوع جلد:
شومیز
قطع کتاب:
رقعی
صفحات:
۳۱
وزن:
۱۰۰ گرم
شابک:
9786228010021

معرفی کتاب

مجموعه کتاب‌ «ایلیا» داستان‌های مصور دنباله‌دار ایرانی است که می‌توانیم آن را اولین نمونه‌ی مشابه کمیک‌های خارجی بدانیم. داستان این مجموعه کتاب که هر سه ماه یک جلد از آن منتشر می‌شود، درباره‌ی چهار پسر نوجوان است که دغدغه‌ی جامعه‌ی خود را دارند و وقتی قدرت‌های فراطبیعی پیدا می‌کنند، نسبت به نجات مردم شهر از دست شهردار فاسد احساس وظیفه می‌کنند. جذابیت اصلی این مجموعه‌ی کمیک، تصویرسازی‌ چشم‌نواز آن است که در ترکیب با داستان‌های هیجان‌انگیز هر قسمت، در جذب قشر خواننده‌ی نوجوان بسیار موفق بوده است.

کتاب «ایلیا؛ نبرد با ربات‌ها» هجدمین جلد از این مجموعه است و در ادامه‌ی ماجراهای قبل، در این قسمت داستان حمله‌ی ربات‌های جنگنده‌ای را می‌خوانیم که به سفارش شهردار و به دست یک دانشمند دیوانه اختراع شده‌اند. در این قسمت مثل همیشه رنگ و بوی سنّت‌های کهن اسلامی و فضای فرهنگی کشورمان در این کتاب احساس می‌شود و ایلیا، قهرمان کوچک داستان ما، برای نجات جان انسان‌ها و نابودی ربات‌ها از هیچ‌چیز دریغ نمی‌کند. این کتاب با داستان‌گویی تصویری، یک تجربه‌ی جذاب را برای کودکان و نوجوانان خلق می‌کند و با اینکه مضمون داستان بیشتر برای این سنین انتخاب شده، اما به راحتی می‌تواند برای بزرگسالان نیز یک سرگرمی جذاب در اوقات فراغت باشد. «ماه‌منیر داستان‌پور» با روایت داستان ایلیا و سه قهرمان دیگر شهر، انگیزه‌ی سلحشوری و ملّی‌گرایی را در دل نسل جوان زنده می‌کند.

نظرات

جهت ثبت نظر لطفا وارد سایت شوید
این کتاب به درد کی می‌خوره؟
کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان

اینا رو هم از دست نده

مجموعه ایلیا (دوره 19 جلدی) مجموعه ایلیا (دوره 19 جلدی)
۱۵ %
۱,۲۶۶,۰۰۰
۱,۰۷۶,۱۰۰ تومان
خمپاره های فاسد خمپاره های فاسد
۱۰ %
داوود امیریان
۱۴۵,۰۰۰
۱۳۰,۵۰۰ تومان
سلام بر ابراهیم (جلد 1) سلام بر ابراهیم (جلد 1)
۱۰ %
گروه فرهنگی شهید ابراهیم هادی
۸۰,۰۰۰
۷۲,۰۰۰ تومان
کودکستان آقا مرسل کودکستان آقا مرسل
۱۰ %
داوود امیریان
۱۶۰,۰۰۰
۱۴۴,۰۰۰ تومان
سفر به جنوب سفر به جنوب
۱۰ %
محمدرضا سرشار
۱۸,۰۰۰
۱۶,۲۰۰ تومان
جام جهانی در جوادیه جام جهانی در جوادیه
۱۰ %
داوود امیریان
۱۴۰,۰۰۰
۱۲۶,۰۰۰ تومان
دسته‌بندی کتاب‌ها