یاران ابراهیم

یاران ابراهیم

مترجم:
عطیه حسینی
قیمت:
۶۰,۰۰۰
%۱۰
۵۴,۰۰۰
تومان
رده سنی:
عمومی
قالب:
داستان
نوع جلد:
شومیز
قطع کتاب:
پالتویی
صفحات:
۱۵۶
وزن:
۱۳۴ گرم
شابک:
9786227169454

معرفی کتاب

کتاب «یاران ابراهیم» یکی دیگر از آثار انتشارات گروه ابراهیم هادی است که با محوریت این شهید عزیز و بزرگوار نوشته شده است. در این کتاب با زندگی 40 شهیدی مواجه هستیم که هر کدام به نحوی گوشه‌ای زندگیشان با زندگی شهید ابراهیم هادی گره خورده و نور معنویت این شهید آن‌ها شیفته راه شهادت قرار داده و سرانجام همچون الگوی زندگیشان به مدال سرخ شهادت نائل گشتند. در ضمن این حکایت‌ها نامه‌هایی که برای این موسسه فرستاده شده قرار گرفته و افراد گواهی داده‌اند که مطالعه زندگی این شهید سبب شده تا تحولی اساسی در فکر و سبک زندگی آن‌ها رقم بخورد. شهید ابراهیم هادی که جوانی مومن و وارسته بود در همان سنین جوانی با اخلاق پهلوانی و رعایت حدود الهی به درجات بالای معنوی رسید تا جایی که بزرگانی همچون استاد دولابی به جایگاهش غبطه می‌خورد. او در میدان رزم و شهادت نیز همچون ستاره‌ای درخشید و گرچه پیکرش مفقود شد اما نامش در دل آن‌ها در جستجوی خدا و معنویت هستند زمزمه شد و بسیاری با خواندن خاطرات زندگی او تازه معنای حقیقت زندگی و بندگی را دریافتند و توانستند با استعانت از روح این شهید عزیز مسیری تازه به سوی خدا بگشایند.

در ادامه برشی از این کتاب را می‌خوانید:

سال ۱۳۹۰ از شما کتاب سلام بر ابراهیم را گرفتم. همان زمان جهت اروپا شدم. حدود ده سال در ا انگلیس حضور یک کار مدیریتی با خانواده عازم ا داشتم و به تازگی به ایران برگشته ام. اما کتاب سلام بر ابراهیم بسیار در من و خانواده ام تأثیر داشت. ما سعی میکردیم ابراهیم را الگوی زندگی خودمان قرار دهیم. من مراسم ها و مطالب و تصاویر او را در فضای مجازی پیگیری می کردم. سال قبل در فضای مجازی متوجه شدم نسخه انگلیسی این کتاب منتشر شده، آن را دانلود کرده و برای برخی همکاران خودم ارسال کردم. پسرم که در انگلیس دانش آموز دبیرستانی بود ده ها دوست مسیحی داشت. آنها می دانستند پسر من مسلمان است از او در مورد اسلام سؤال و تحقیق می کردند. یکباره فکری به ذهنم رسید به پسرم گفتم نسخه انگلیسی سلام بر ابراهیم را برای دوستانت بفرست و از آنها نظر خواهی کن این کار انجام شد. پس از مدتی از آنها خواست نظراتشان را در مورد این شخصیت بیان کنند. آنها را که در گوشی پسرم موجود هست مشاهده کنید. الان دوست دارم نظرات ) یکی از آنها نوشته بود اگر الگوی مسلمانی چیزی است که در این کتاب و در خاطرات ابراهیم هادی آمده من از امروز مسلمان می شوم. دیگری نوشته بود: این مرد الگوی همه انسان هاست کاری به مسلمانها ندارد. دیگری نوشته بود ای کاش در زمان ما هم ابراهیم هادی وجود داشت تا بشریت را به سوی خدا هدایت کند.

نظرات

جهت ثبت نظر لطفا وارد سایت شوید
این کتاب به درد کی می‌خوره؟
کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان

اینا رو هم از دست نده

مرد رویاها مرد رویاها
۱۰ %
سید مهدی شجاعی
۳۸۰,۰۰۰
۳۴۲,۰۰۰ تومان
گلستان یازدهم گلستان یازدهم
۱۰ %
بهناز ضرابی زاده
۱۷۵,۰۰۰
۱۵۷,۵۰۰ تومان
خاک های نرم کوشک خاک های نرم کوشک
۱۰ %
۱۱۰,۰۰۰
۹۹,۰۰۰ تومان
حاج قاسم حاج قاسم
۱۰ %
علی اکبر مزدآبادی
۶۶,۰۰۰
۵۹,۴۰۰ تومان
با دست های خالی با دست های خالی
۱۰ %
مهدی بختیاری
۳۹,۰۰۰
۳۵,۱۰۰ تومان
مسافر کربلا مسافر کربلا
۱۰ %
گروه فرهنگی شهید ابراهیم هادی
۳۵,۰۰۰
۳۱,۵۰۰ تومان
دسته‌بندی کتاب‌ها