کوثر چشمه جاری

کوثر چشمه جاری

مترجم:
عطیه حسینی
قیمت:
۴۵,۰۰۰
%۱۰
۴۰,۵۰۰
تومان
موجودی:
فقط 6 جلد
رده سنی:
عمومی
قالب:
سخنرانی
نوع جلد:
شومیز
قطع کتاب:
Unknown
صفحات:
۹۶
وزن:
۷۶ گرم
شابک:
9789647803922

معرفی کتاب

فهم معارف قرآن کریم و درک عمیق تر از آیات الهی مستلزم احاطه علمی نسبت به قواعد زبانی و عقلی و تفسیری است که فرد بتواند سخنی تازه و دریافتی ناب به مخاطب ارائه کند. استاد صفائی حائری به عنوان اندیشمندی که بسیاری از عمر خود را صرف تعمق و تامل در آیات وحی کرده است و از سویی دانش گسترده و دقیقی نسبت به علوم مختلفی نقلی و عقلی دارد سبب می شود تا سخنش در حیطه قرآن بسیار جذاب و تازه باشد.

استاد علی صفایی حائری در جلد ششم از مجموعه تطهیر با جاری قرآن «کوثر چشمه جاری» با جریان وجودی و فکری خود برای فهم این سوره پرده ها را کنار زده و نشان داده است که کوثر این چشمه جاری، چگونه در زندگی امروز تک تک ما می تواند جریان داشته باشد؛ چنان که خورشید و ماه بالای سر ما هر روزه در جریان هستند.

در ادامه برشی از این کتاب را می‌خوانید:

کسی که چیزی نمی‌خواهد و هدفی ندارد با هر کس و هر کاری هماهنگ است و مشکلی ندارد درگیری‌ها آنجا آغاز می‌شود که تو هدفی را برمی‌داری و با تمام وجود به آن روی می‌آوری. با انتخاب هدف و با جهت گیری خط و مرزها شروع می‌شود و جدایی‌ها مشخص می‌شود و درگیری‌های با مخالف و بی‌طرف شکل می‌گیرد؛ که احساس می‌کنی کسی که با تو نیست علیه توست و بر توست. ممکن است که برای تصفیه حساب با کسانی که بی‌طرف هستند شتاب نداشته باشی ولی آن‌ها را همراه خود نمی‌شناسی و در هنگام فرصت و قدرت آنها را رها نمی‌سازی.

نظرات

جهت ثبت نظر لطفا وارد سایت شوید
این کتاب به درد کی می‌خوره؟
کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان

اینا رو هم از دست نده

حیات برتر  صفایی حائری حیات برتر  صفایی حائری
۱۰ %
علی صفایی حائری
۷۷,۰۰۰
۶۹,۳۰۰ تومان
تفسیر سوره حشر تفسیر سوره حشر
۱۰ %
سید علی حسینی خامنه ای
۱۰۰,۰۰۰
۹۰,۰۰۰ تومان
برای زندگی-امام موسی صدر برای زندگی-امام موسی صدر
۱۰ %
۵۵,۰۰۰
۴۹,۵۰۰ تومان
تفسیر سوره تغابن تفسیر سوره تغابن
۱۰ %
سید علی حسینی خامنه ای
۱۱۵,۰۰۰
۱۰۳,۵۰۰ تومان
تفسیر سوره حمد تفسیر سوره حمد
۱۰ %
سید علی حسینی خامنه ای
۱۰۰,۰۰۰
۹۰,۰۰۰ تومان
تفسیر سوره جمعه تفسیر سوره جمعه
۱۰ %
سید علی حسینی خامنه ای
۷۵,۰۰۰
۶۷,۵۰۰ تومان
دسته‌بندی کتاب‌ها