کلیدهای گفتن و شنیدن با کودکان و نوجوانان
۱
۱
نام اثر :

کلیدهای گفتن و شنیدن با کودکان و نوجوانان

نویسنده :
ناشر :
رده سنی/مخاطب :
والدین
قالب کتاب :
-
وزن :
۳۰۶ گرم
تعداد صفحه :
۲۸۲ صفحه
نوع جلد :
شومیز
قیمت : ۵۰,۰۰۰ تومان
تخفیف % ۱۰ ۴۵,۰۰۰ تومان

معرفی کتاب

مجموعه کتاب‌های « کلیدهای تربیت کودکان » برای پدران و مادران جوانی است که می‌خواهند به تجربه‌ای شیرین و موفق از پرورش فرزند دست یابند.

کتاب‌های این مجموعه همگی موضوع پرورش کودکان را پوشش می دهند، اما هر کدام محتوایی مستقل دارند، ازجمله آنها می توان به آثاری همچون: آمادگی برای زایمان، روش‌های مناسب و صحیح شیر دادن، روش‌های مقابله با بیماری‌ها، آسیب‌ها، آلرژی‌ها، تولد فرزند دوم، نقش پدر در تربیت کودک و… اشاره کرد که توسط نشر صابرین به کتاب‌رسان آمده‌اند.

آدل فابر و الین مازیلیش در کتاب مقابل تجربیات خود را برای پدران و مادران بازگو می کنند تا بتوانند ارتباط کلامی موفقی را با فرزندان خود تجربه‌کنند.

آن‌ها که به مدت شش‌سال در گروه‌های مشاوره‌ای خانواده، سخنان والدین بسیاری را جمع‌آوری و بررسی کرده‌اند،می دانند که گفتگو می تواند شیوه مهم و مسالمت‌آمیزی برای جلب همکاری کودکان و نوجوانان باشد که از تنبیه جلوگیری می‌کند.

در بخشی از کتاب نوشته‌اند:

((از او پرسیدیم: « میل داشتی چه جوابی از مادرت بشنوی؟ » او بعد از کمی فکر، جواب داد: « کلمه هایی که مادرم به کار برد مهم نبودند، چگونگی گفتن آن ها مرا عصبانی کرد. انگار که درباره احساسات شخصی که اصلاً او را نمی شناخت و برایش اهمیتی هم نداشت، صحبت می کرد! به نظرم دلم می خواست مادرم به من نشان دهد که در کنار من است. »))

تصاویر بیشتر

دیدگاه خوانندگان

EREN
۳۰ مهر ۱۴۰۰
برای روز تولد فرزندان، یکی از اینها را برای خودمان بخریم

دیدگاه شما چیست ؟

0
ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده