کلمه جادویی

کلمه جادویی

نویسنده:
مترجم:
عطیه حسینی
ناشر:
قیمت:
۳۰,۰۰۰
%۱۰
۲۷,۰۰۰
تومان
رده سنی:
کودکان
قالب:
داستان کوتاه
نوع جلد:
شومیز
قطع کتاب:
رحلی
صفحات:
۱۶
وزن:
۸۰ گرم
شابک:
9789640235270

معرفی کتاب

تعلیم و تربیت فقط از طریق مدرسه اتفاق نمی‌افتد. به عنوان یک مادر، پدر یا مربّی شما راه‌های زیادی برای آموزش دادن به بچه‌ها دارید که معمولاً خیلی بهتر از کلاس‌های طولانی و خسته‌کننده عمل می‌کنند. در کنار برنامه‌های تلویزیونی و بازی‌های خلاقانه، یکی از این ابزارهای کاربردی، کتاب داستان کودک است.

کتاب «کلمۀ جادویی» روایتگر داستانی زیبا و آموزنده است که به قلم یک نویسندۀ خوش‌نام کودک خلق شده است. شخصیت اول این کتاب یک بچه خرگوش بامزه است به نام «پیلی‌پیلی» که دوست دارد مانند همۀ دوستانش روی تپۀ خرگوش‌ها سرسره‌بازی می‌کند. یک روز وقتی سُر می‌خورد پایین، روی لاک عمو لاک‌پشته فرود می‌آید. عمو لاک‌پشته ناراحت می‌شود و پیلی‌پیلی فقط سکوت می‌کند و خجالت می‌کشد. بعد می‌بیند که در موقعیت مشابه، خرگوش سفیدی روی عمو لاک‌پشته می‌افتد؛ اما یک کلمۀ جادویی می‌گوید و عمو لاک‌پشته او را می‌بخشد. «کلر ژوبرت»، نویسندۀ مسلمان فرانسوی، در این داستان با تصویرسازی‌های زیبای ثریا توکلی نشان می‌دهد که پیلی‌پیلی نیاز به هیچ کلمۀ جادویی نداشته و در ادامۀ داستان، از خرگوش سفید یاد می‌گیرد که آن یک کلمه «ببخشید» بوده است.

نظرات

جهت ثبت نظر لطفا وارد سایت شوید
این کتاب به درد کی می‌خوره؟
کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان

اینا رو هم از دست نده

خدایا اجازه خدایا اجازه
۱۰ %
غلامرضا حیدری ابهری
۱۳۰,۰۰۰
۱۱۷,۰۰۰ تومان
زیرزمین بازی (داستان‌های شکرخدا) زیرزمین بازی (داستان‌های شکرخدا)
۱۰ %
۴۵,۰۰۰
۴۰,۵۰۰ تومان
قصه های من و بابام (جلد دوم) قصه های من و بابام (جلد دوم)
۱۰ %
اریش ازر - ایرج جهانشاهی
۱۳۵,۰۰۰
۱۲۱,۵۰۰ تومان
اولین قصه های قرآن من اولین قصه های قرآن من
۱۰ %
ثانی اثنین خان
۷۰,۰۰۰
۶۳,۰۰۰ تومان
آرزوی زنبورک آرزوی زنبورک
۱۰ %
کلر ژوبرت
۴۵,۰۰۰
۴۰,۵۰۰ تومان
دسته‌بندی کتاب‌ها