همیشه در کنارت هستم

همیشه در کنارت هستم

نویسنده:
مترجم:
عطیه حسینی
قیمت:
۳۵,۰۰۰
%۱۰
۳۱,۵۰۰
تومان
موجودی:
فقط 4 جلد
رده سنی:
عمومی
قالب:
خاطرات
نوع جلد:
شومیز
قطع کتاب:
Unknown
صفحات:
۱۶۸
وزن:
۱۴۰ گرم
شابک:
9786222850548

معرفی کتاب

«همیشه در کنارت هستم» دومین اثری است که پس از کتاب «شهید نوید» به سراغ زندگانی شهید صفری، از مدافعان‌حریم اهل‌بیت (ع) می‌رود و این بار خاطرات پربار او را از زبان خانواده، دوستان، همکاران و همرزمان بیان می‌کند‌.

سبحان خسروی با ثلمی ساده و دلنشین، روزهای حضور ایشان را در این جهان روایت می کند و انتشارات شهید کاظمی، این نوشتار را به دست علاقه‌مندان حوزه ایثار و شهادت رسانده است.

در بخشی از کتاب می‌خوانیم:

((به خاطر تأکید دوباره‌اش تصمیم گرفتم برای شهادتش هرروز چهارده صلوات بفرستم. در تماس‌های بعدی‌اش مدام از من می‌پرسید: «صلوات‌ها را فرستادی؟» دوست داشتم شهید بشود ولی هرازگاهی ته دلم از خدا می‌خواستم، اگر قرار است شهید شود، در مأموریت بعدی‌اش اتفاق بیفتد. قرار بود بعد از بازگشتش از سوریه، عروسی کنیم. بهش گفتم: «الآن سوریه هستی و قرار هم نیست در این مأموریت شهید بشی، پس در این مأموریت بیشتر می تونی خودسازی کنی و با مقام بالاتری شهید بشی.» در جوابم گفت: «خب حالا اگه این دفعه شهید بشم چی؟»؛ شوکه شدم و زبانم به لکنت افتاد، بهش گفتم: «من که مشکلی با شهادتت ندارم» بغض گلویم را گرفته بود، همان لحظه تلفن قطع شد.))

نظرات

جهت ثبت نظر لطفا وارد سایت شوید
این کتاب به درد کی می‌خوره؟
کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان

اینا رو هم از دست نده

شهید نوید شهید نوید
۱۰ %
مرضیه اعتمادی
۱۰۰,۰۰۰
۹۰,۰۰۰ تومان
این مرد پایان ندارد این مرد پایان ندارد
۱۰ %
سید علی بنی لوحی
۴۰,۰۰۰
۳۶,۰۰۰ تومان
یادت باشد یادت باشد
۱۰ %
رسول ملاحسنی
۲۰۰,۰۰۰
۱۸۰,۰۰۰ تومان
مرتضی و مصطفی مرتضی و مصطفی
۱۰ %
علی اکبر مزدآبادی
۷۲,۰۰۰
۶۴,۸۰۰ تومان
سربلند سربلند
۱۰ %
محمد علی جعفری
۹۰,۰۰۰
۸۱,۰۰۰ تومان
قصه دلبری قصه دلبری
۱۰ %
محمد علی جعفری
۵۵,۰۰۰
۴۹,۵۰۰ تومان
دسته‌بندی کتاب‌ها