نفحات حسینی

نفحات حسینی

مترجم:
عطیه حسینی
قیمت:
۷۵,۰۰۰
%۱۰
۶۷,۵۰۰
تومان
موجودی:
فقط 8 جلد
رده سنی:
عمومی
قالب:
یادداشت
نوع جلد:
شومیز
قطع کتاب:
پالتویی
صفحات:
۱۳۴
وزن:
۱۱۰ گرم
شابک:
9786229349915

معرفی کتاب

جسم انسان اگر نیاز هایی دارد، روح بشر نیز نیازمند نفحات است. نفحات یعنی عطر خوش ،رایحه‌ای دل‌انگیز. و چه عطر ورایحه‌ای بهتر و خوش تر از نفحات حسینی. اباعبدالله الحسین ،این رحمت واسعه واین کشتی نجات آنقدر مرحمتش عالم گیر است که به هرکس که بخواهد در شأن خودش عنایت می‌کند.

از جمله اشخاصی که در زمانه ما ازین جام معرفت و حلاوت مرحمت حسینی چشیده است،آیت الله العظمی بهجت (رضوان الله علیه) است که زندگی و داشته های معنوی خود را مدیون عنایات امام حسین عیلیه السلام می‌دانست. این مرد بزرگ از کودکی آرزوی زیارت کربلا را داشت. به قرائت روزانۀ زیارت عاشورا اهتمام داشت و بر زیارت امام زادگان به خصوص حضرت عبدالعظیم حسنی مداومت داشت. این عالم ربانی همواره تأکید بر شرکت در روضه سیدالشهدا داشت و خود هر جمعه در این مراسم نورانی شرکت می‌کرد.

آری

 هر آن کسی که قدم زد بر آستان حسین

عزیز هر دو جهان شد قسم به جان حسین

کتاب «نفحات حسینی» که به سبب نسیم رضوانی کلمات و لطافت روحانی صاحب کلام، «نفحات» نام گرفت مجموعه ای است از اشارات فقیه عارف حضرت آیت الله العظمی بهجت پیرامون خصائص رحمت واسعه خداوند حضرت سیدالشهدا که از لابه لای سال ها دروس بیانات و مواعظ ،ایشان گلچین شده است.

گرد آوری این مجموعه بر عهده آقایان محمد مرادی، محسن رنگین کمان و مسعود نامداری بوده است.

در برشی از کتاب میخوانید :

فردای قیامت که هیچ از انسان نمی‌خرند، اشک بر سیدالشهدا علیه‌السلام را مثل درّی برایش نقد می‌کنند.

نظرات

جهت ثبت نظر لطفا وارد سایت شوید
این کتاب به درد کی می‌خوره؟
کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان

اینا رو هم از دست نده

در محضر بهجت در محضر بهجت
۱۰ %
محمدحسین رخشاد
۳۰۰,۰۰۰
۲۷۰,۰۰۰ تومان
دسته‌بندی کتاب‌ها