میدان انقلاب

میدان انقلاب

مترجم:
عطیه حسینی
ناشر:
قیمت:
۸۵,۰۰۰
%۱۰
۷۶,۵۰۰
تومان
موجودی:
فقط 3 جلد
رده سنی:
عمومی
قالب:
داستان
نوع جلد:
شومیز
قطع کتاب:
رقعی
صفحات:
۱۱۲
وزن:
۲۳۴ گرم
شابک:
9789649736822

معرفی کتاب

تاریخ معاصر این کشور برای نسل جوان گاه با انحراف و دروغ هایی همراه شده که باعث شده چهره ای مخدوش از انقلاب اسلامی در ذهن داشته باشند و بالعکس چهره پلید و فاسد حکومت پهلوی به راحتی برای آن ها تطهیر می شود و این تصور برای آن ها پیش می آید که انقلاب سال 57 مردم حرکت غلطی بوده است و ایران در جهت معکوس پیش رفته است.

کتاب «میدان انقلاب» با طراحی و صفحه آرایی منحصر به فرد خود تلاش کرده از دو جهت این تصورات غلط و راه های به بیراهه رفته را اصلاح کند و از یک سو نشان دهد که این حکومت چه فعالیت های مهم و پیشرفت های شگرفتی در طول این چهل سال انجام داده است و از سوی دیگر حکومت پهلوی چه جنایات و ظلم هایی در حق ملت ایران انجام داده است. این کتاب داستان خانواده ای است که تاریخ این بازه تاریخی را مرور می کنند و با آمار و اطلاعات مستند و تحقیق شده حقایق خوبی به نسل جوان ارائه می دهد.

در ادامه برشی از این کتاب را می خوانید:

به آخرین بخش‌های کتاب تاریخ انقلاب رسیده‌ایم. پدرم می‌گوید امروز عصر به «باغ کتاب سری بزنیم.» چشم‌هایم برق می‌زند. راستی باغ کتاب تهران هم یکی از دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی است. پدرم می‌گوید:« بله صد در صد. چه افتخاری از این بالاتر که بزرگترین کتاب فروشی جهان را ما در کشورمان داریم مساحت این مجموعه ٦٥ هزار متر مربع است . یک مجموعه کامل فرهنگی است سالن نمایش سالن دانش، سالن همایش، بام سبز برای مطالعه فقط چهارصد هزار جلد کتاب برای کودکان دارد. پیش از باغ کتاب بزرگترین کتاب فروشی جهان در آمریکا بود. باغ کتاب تهران سه برابر آن است حتی خارجی‌ها هم شگفت زده و شوکه شده‌اند کشوری که در تحریم است این همه کار بزرگ انجام میدهد؟»

نظرات

جهت ثبت نظر لطفا وارد سایت شوید
این کتاب به درد کی می‌خوره؟
کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان

اینا رو هم از دست نده

الف لام خمینی الف لام خمینی
۹ %
هدایت الله بهبودی
۹۰,۰۰۰
۸۱,۹۰۰ تومان
متولد بهمن متولد بهمن
۱۰ %
روح الله رشیدی
۵۰,۰۰۰
۴۵,۰۰۰ تومان
صعود چهل ساله صعود چهل ساله
۱۵ %
سید محمدحسین راجی
۱۷۰,۰۰۰
۱۴۴,۵۰۰ تومان
کریسمس در نیاوران کریسمس در نیاوران
۱۰ %
مهدی خانعلی زاده
۹۹,۰۰۰
۸۹,۱۰۰ تومان
از وزارت تا اعدام (صادق قطب زاده) از وزارت تا اعدام (صادق قطب زاده)
۱۰ %
۴۰,۰۰۰
۳۶,۰۰۰ تومان
زندگی سید محمد بهشتی زندگی سید محمد بهشتی
۱۰ %
۲۵,۰۰۰
۲۲,۵۰۰ تومان
دسته‌بندی کتاب‌ها