مجموعه چهارده جلدی کودکان می پرسند
۱
۱
نام اثر :

مجموعه چهارده جلدی کودکان می پرسند

نویسنده :
ناشر :
رده سنی/مخاطب :
عمومی
قالب کتاب :
پرسش و پاسخ
وزن :
۱۰۰۸ گرم
تعداد صفحه :
۲۲۴ صفحه
نوع جلد :
شومیز
به زودی موجود می شود

معرفی کتاب

کتاب «کودکان می پرسند» را غلام‌رضا حیدری برای پدرها و مادرها ،برای‌ مربیان مهدکودک و پیش از دبستان، برای همه فعالان حوزه خردسالان نوشته است.

این اثر زیبا از نشر قدیانی(انتشارات بنفشه) برای وقت هایی است که چشمان پر از سوال کودکی به صورت شما دوخته می شود و خیلی جدی و با لحنی کودکانه درباره خدا،فرشته ها،قرآن،نماز، خوبی و بدی، پیامبران،امامان و… می پرسد.

آنوقت است که باید به سراغ این مجموعه بیایید و پرسش او را پیرامون مسائل دینی و اخلاقی با زبانی ساده، روان و کودکانه پاسخ بدهید .

این کتاب که از تصویرگری دیدنی و دوست داشتنی سمیه صالح شوشتری برخوردار است که دانش خردسالان را به مقتضای سنشان می افزاید.

در قسمتی از یکی از کتاب های این مجموعه چهارده‌جلدی، می‌خوانیم:

«آیا با دیدن ماه، خورشید، کوه ها، جنگل ها، ستاره ها و سیاره ها نباید به وجود آفریننده ی آنها پی ببریم؟ آیا با دیدن این همه رود و چشمه، نباید به خالقشان ایمان بیاوریم؟ آیا با دیدن این همه حیوانات گوناگون و این همه گل و گیاه رنگارنگ نباید بفهمیم که آفریننده ای هست؟ دنیا پر از نشانه های وجود اوست.»

دیدگاه خوانندگان

أب
۰۱ مهر ۱۴۰۰
خیلی مهم است که از کودکی مفاهیم دینی را چطور معرفی کنیم به بچه که در آینده، به آنها پایبند بمانند. توضیحات اینجا لازم و برای بچه ها تا حد قابل قبولی کافی بود تقریباً

دیدگاه شما چیست ؟

0
ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده