در منتظران

در منتظران

4.2

۲۹۰ حکمت و حکایت قرآنی، نبوی، علوی، فاطمی، عاشورایی، مهدوی و انقلابی

مترجم:
عطیه حسینی
ناشر:
قیمت:
۱۸۰,۰۰۰
%۱۰
۱۶۲,۰۰۰
تومان
موجودی:
فقط 5 جلد
رده سنی:
عمومی
قالب:
داستان
نوع جلد:
شومیز
قطع کتاب:
رقعی
صفحات:
۳۲۰
وزن:
۳۱۲ گرم
شابک:
9789649738413

معرفی کتاب

کتاب «درّ منتظران» کتابی نوشته محمود اباذری مشتمل بر 290 حکمت و حکایت قرآنی، نبوی، علوی، فاطمی، عاشورایی، مهدوی و انقلابی است. هر اتفاقی که در زمانه ائمه معصومین رخ داده و هر حرکتی که متصل به خداوند باشد در دل آن صدها نکته و حکمت الهی نهفته است. فهمیدن این نکات و کسب شناخت پیرامون موضوعاتی که انوار هدایت الهی به آن‌ها اشارت داشته‌اند موجبات بصیرت و سعادت را در انسان افزایش می‌دهد. فلذا این کتاب که به ادعای نویسنده در قالبی همچون داستان راستان شهید مرتضی مطهری نگاشته شده و این حکایت‌های خرد تلاش دارند تا جلوه‌هایی از زیبایی مکتب علوی و راه نبوی نشان دهند مطالعه و تامل در آن بر هر منتظری که می‌خواهد را مهیای ظهور نماید و سرباز پارکاب حضرت باشد اهمیت دارد.

در ادامه برشی از این کتاب را می‌خوانید:

چه چیزی سبب می‌شود چشم و گوش دل انسان کور و کر شود و حق را نبیند و نشنود؟ بشنویم کلام امام را در روز عاشورا؛ آنگاه که برخی سروصدا راه انداخته بودند تا کسی کلام ایشان را نشنود. فرمودند: «وای بر شما چرا ساکت نمی‌شوید تا سخنان مرا گوش کنید؟ من شما را به راه راست دعوت می‌کنم هر کس از من پیروی کند به راه راست هدایت می‌شود و هر کس از من نافرمانی کند هلاک خواهد شد. شما از دستور من سرپیچی میکنید و به سخنانم گوش فرانمی دهید؛ زیرا شکم هایتان از حرام پر شده است.» آری، خاصیت مال حرام این است که ظرف دل را واژگون و چشم دل را از دیدن و گوش دل را از شنیدن باز می‌دارد و نتیجه آن بازماندن از همراهی با امام است و چه بسا انسان را رو در روی او قرار می‌دهد.

نظرات

جهت ثبت نظر لطفا وارد سایت شوید
این کتاب به درد کی می‌خوره؟
کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان

اینا رو هم از دست نده

آفتاب در حجاب آفتاب در حجاب
۱۰ %
سید مهدی شجاعی
۱۱۰,۰۰۰
۹۹,۰۰۰ تومان
آموزش مصور احکام آموزش مصور احکام
۱۰ %
سید علی حسینی خامنه ای
۱۵۰,۰۰۰
۱۳۵,۰۰۰ تومان
نامیرا نامیرا
۱۰ %
صادق کرمیار
۲۸۰,۰۰۰
۲۵۲,۰۰۰ تومان
فرشته ای در برهوت فرشته ای در برهوت
۱۰ %
مجید پورولی کلشتری
۴۵,۰۰۰
۴۰,۵۰۰ تومان
کاشوب کاشوب
۱۰ %
نفیسه مرشدزاده
۱۱۰,۰۰۰
۹۹,۰۰۰ تومان
سیاحت غرب سیاحت غرب
۱۰ %
محمدحسن آقانجفی قوچانی
۷۵,۰۰۰
۶۷,۵۰۰ تومان
دسته‌بندی کتاب‌ها