شرح آیات قرآن کریم
۱
۰
نام اثر :

شرح آیات قرآن کریم

نویسنده :
ناشر :
رده سنی/مخاطب :
عمومی
قالب کتاب :
یادداشت
وزن :
۱۵۶ گرم
تعداد صفحه :
۱۴۴ صفحه
نوع جلد :
شومیز
قیمت : ۴۵,۰۰۰ تومان
تخفیف % ۱۰ ۴۰,۵۰۰ تومان

معرفی کتاب

استاد محمدعلی جاودان از اساتید بزرگ اخلاق هستند که در سال‌های اخیر شاگردان بسیاری تربیت کرده‌اند و تلاش کرده‌اند با استناد به مشرب وحیانی اسلام و تعالیم متعالی که از سنت و سیره ائمه اطهار به دست آورده‌اند مسیر را به همگی نشان دهند. شاگردان این استاد اکنون تصمیم گرفته‌اند یادداشت‌ها و بیانات این استاد بزرگوار را گردآوری کنند و در مجلدهای مختلف به زینت طبع آراسته گردانند. اولین مجلد این مجموعه از دورس با عنوان «شرح آیات قرآن کریم» منتشر گردیده است.

در این کتاب استاد محمدعلی جاودان آیات اخلاقی را شرح و تفصیل داده‌اند. موضوعات بسیار متنوعی در این کتاب مورد تبیین و بررسی قرار گرفته‌اند. تمام کسانی که به دنبال دریافت‌های اخلاقی و فهم مسیر اخلاقی از زندگی هستند می‌توانند با مطالعه این کتاب نگاهی تازه به زندگی پیدا کنند و فهم دقیق‌تری از آیات اخلاقی قرآن داشته باشند و بفهمند که مفاهیم اخلاقی از نگاه قرآن چه قرائتی دارد.

در ادامه برشی از این کتاب را می‌خوانید:

ایمان و عمل صالح اگر بر آن مداومت ورزیده شود و نظم عمل برقرار بماند حیات طیبه در پی دارد ایمان یعنی چه؟ یعنی اصلا گناه نکنیم. ایمان با گناه سازد! اگر ایمان قبول شده باشد اصلاً اجازه نمی‌دهد شخص گناه کند. لغزش‌ها و گناهان به خاطر عیب و نقص در ایمان است. عمل صالح هم ناشی از ایمان است.

تصاویر بیشتر

دیدگاه خوانندگان

دیدگاه شما چیست ؟

0
ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده ثفارش عمده