احضاریه

احضاریه

نویسنده:
مترجم:
عطیه حسینی
ناشر:
قیمت:
۹۵,۰۰۰
%۱۰
۸۵,۵۰۰
تومان
موجودی:
فقط 7 جلد
رده سنی:
عمومی
قالب:
رمان
نوع جلد:
شومیز
قطع کتاب:
Unknown
صفحات:
۲۰۰
وزن:
۱۷۴ گرم
شابک:
9786226019019

معرفی کتاب

بعضی جاها هست که اصراری برای حضور در آن نداریم، پایمان انگار نمی‌رود اما ناگهان همه چیز دست‌به‌دست هم می‌دهد تا راهی‌مان کند به همان جایی که یک دلمان می‌گفت برو یکی می‌گفت بمان؛ انگار کس دیگری احضارمان کرده‌است به آن مکان، کسی که دلش بیشتر از خود ما شور زده‌است برایمان.

ماجرای روزنامه‌نگار جوان این کتاب هم همین گونه شروع شد و پایش را کشید سمت راه کربلا، یکبار در زمان حال و یکبار در کربلای سال ۶۱هجری قمری؛ سفری که با طلبیده شدن از سوی معصوم راوی ماجرای عاشورا و به‌طور خاص، روایتی از زندگی پیام‌آور اربعین، حضرت زینب(س) است. 

«احضاریه» به قلم علی موذنی، نویسنده موفقی نگاشته شده که آثار پیشین او همچون:«ملاقات در شب آفتابی»، «دوازدهم»، «نه آبی نه خاکی»، «ظهور» و...را در یاد دارید و در بخشی از آن نثر روان و امروزی کتاب می‌خوانیم:

((اصلا پیش از ورود به حرم، باری از روی دوش آدم برداشته می‌شود که فکر می‌کنم دنیاطلبی است. نیروهای منفی که آدمی‌زاد را دوره کرده‌اند، اجازهٔ ورود به حرم را پیدا نمی‌کنند. یعنی جرئتش را ندارند. پشت در حرم می‌مانند و همین خودش نعمت بزرگی است که وارد مکانی شوی))

نظرات

جهت ثبت نظر لطفا وارد سایت شوید
این کتاب به درد کی می‌خوره؟
کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان

اینا رو هم از دست نده

دوازدهم دوازدهم
۱۰ %
علی مؤذنی
۲۵,۰۰۰
۲۲,۵۰۰ تومان
آفتاب در حجاب آفتاب در حجاب
۱۰ %
سید مهدی شجاعی
۱۱۰,۰۰۰
۹۹,۰۰۰ تومان
سفیر عشق سفیر عشق
۱۰ %
احمد تورگوت
۱۴۰,۰۰۰
۱۲۶,۰۰۰ تومان
نه آبی نه خاکی نه آبی نه خاکی
۱۰ %
علی مؤذنی
۱۱۵,۰۰۰
۱۰۳,۵۰۰ تومان
حسینیه واژه ها جلد دوم بگو چگونه دل از حسین کندی حسینیه واژه ها جلد دوم بگو چگونه دل از حسین کندی
۱۰ %
۴۷,۰۰۰
۴۲,۳۰۰ تومان
ملاقات در شب آفتابی - روشنا ملاقات در شب آفتابی - روشنا
۱۰ %
۴,۰۰۰
۳,۶۰۰ تومان
دسته‌بندی کتاب‌ها