آتش مشرق (نشانه های قحطی یا جنگ جهانی قبل از ظهور)

آتش مشرق (نشانه های قحطی یا جنگ جهانی قبل از ظهور)

نویسنده:
مترجم:
عطیه حسینی
ناشر:
قیمت:
۵۵,۰۰۰
%۱۰
۴۹,۵۰۰
تومان
رده سنی:
عمومی
قالب:
تحقیق
نوع جلد:
شومیز
قطع کتاب:
Unknown
صفحات:
۱۲۳
وزن:
۱۲۲ گرم
شابک:
9789649737409

معرفی کتاب

ظهور امام زمان (عج) مهم‌ترین افق نگاه در زندگی پیامبر (ص) و اهل بیت (ع) بوده است. در تمام ادیان منجی و جنگ آخرالزمان پیش‌بینی شده‌اند و دنیای امروز، بیشتر از زمان دیگر شبیه به تعابیری‌ست که در قرآن و روایات از آن‌ها یاد شده است. کتاب حاضر دربارۀ وضعیت سیاسی خاورمیانه، ایران و صهیونیسم است و به نقد شرایط فعلی براساس منابع موثق موجود می‌‌پردازد.

کتاب «آتش مشرق قبل از ظهور؛ نشانه جنگ جهانی یا هسته‌ای؟» اثری‌ست تحلیلی که با ارجاع به احادیث مربوط به دوران ظهور امام عصر و روایات به‌جامانده دربارۀ نشانه‌های جنگ آخرالزمان، به بررسی بازنمود بیرونی این پیش‌بینی‌ها در دنیای کنونی می‌پردازد. این کتاب با صحّت‌سنجی راویان و منابعی که از قول اهل بیت به نقل این سخنان پرداخته‌اند، ابتدا تلاش می‌کند اعتبار این روایت‌ها را محک بزند. وقایعی همچون ظهور دجال و سفیانی و قتل نفس زکیّه و... شهرت زیادی دارند و جزو حتمیات به‌شمار می‌روند؛ اما پیش‌بینی‌های دیگری هم مانند سال قطحی، جنگ جهانی و عمود آتش قبل از ظهور منجی، زیر ذره‌بین نویسنده قرار گرفته‌اند. «مصطفی امیری» اثر خود را در هفت بخش تنظیم کرده و به ترتیب در بخش‌های زیر به تطبیق روایات و واقعیات کنونی می‌پردازد:

۱. پازل ظهور
۲. سناریوی آخرالزمانی عمود آتش قبل از ظهور
۳. آتش مشرق: پدیدۀ فلکی و اعجاز الهی؟ یا جنگ و انفجار هسته‌ای؟
۴. دیدگاه‌های مختلف دربارۀ آتش جنگ مشرق قبل از ظهور
۵. اعتبارسنجی محتوایی آتش مشرق قبل از ظهور
۶. مرحلۀ سیوف: تقابل نظامی و انتقام سخت ایران
۷. خاتمه: آتش مشرق؛ اعجاز الهی یا جنگ هسته‌ای؟

در ادامه برشی از این کتاب را می‌خوانیم:

«بنابراین تقابل و رویارویی نظامی حتمی است و تنها مسأله، زمان آن است. اما به قرینه، اینکه دشمن مجبور به قبول بخشی از حق ایران خواهد شد اما ایرانیان نمی‌پذیرند، بیانگر این است که در رویارویی نظامی سرانجام محور مقاومت شیعی دست برتر را در «جغرافیای ظهور» خواهد داشت و ضربۀ نهایی را با عنوان «عملیات آتش مشرق» بر دشمن وارد خواهد ساخت که حمله به ناوهای اتمی غربی‌ها در دریا از جملۀ آن است که در تاریخ بشریت بعد از جنگ جهانی دوم تاکنون رخ نداده است.
و هر چند تلفات و آسیب به زیر ساخت‌ها، تلخ و ناگوار است اما پیروزی نهایی با ایران است. چرا؟ دشمن مجبور به پذیرش و قبول خواسته‌های ایرانیان و عقب‌نشینی از مواضع‌اش خواهد شد. بنابراین «تقابل نظامی» قطعاً رخ خواهد داد و مصداق بارز آن «آتش مشرق» است. اما «جنگ فراگیر» با آمریکا و اسرائیل، بعد «هرج‌الروم» است.
بشارت غلبه بر دشمن ترجمان «آینده‌پژوهی مهدوی» است و پیوست حدیثی دارد؛ در واقع هرگاه «هرج‌الروم» رخ دهد و حامیان یهود صهیونیسم ضعیف شوند، آنگاه محور مقاومت شیعی از فرصت استفاده کرده و در جنگ با اسرائیل پیروز خواهد شد و رژیم صهیونیستی در مرحلۀ فروپاشی قرار می‌گیرد. شاهد بر این امر لشکر کشی «مارقة‌الروم» به فلسطین و تلاش برای بقاء این رژیم است.»

نظرات

جهت ثبت نظر لطفا وارد سایت شوید
این کتاب به درد کی می‌خوره؟
کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان کتاب رسان: خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان

اینا رو هم از دست نده

آینه تمام نما (آیت الله حائری شیرازی) آینه تمام نما (آیت الله حائری شیرازی)
۱۰ %
۹۵,۰۰۰
۸۵,۵۰۰ تومان
علی از زبان علی-گالینگور علی از زبان علی-گالینگور
۱۰ %
۲۸۰,۰۰۰
۲۵۲,۰۰۰ تومان
چگونه یک نماز خوب بخوانیم ؟ چگونه یک نماز خوب بخوانیم ؟
۱۰ %
۶۰,۰۰۰
۵۴,۰۰۰ تومان
قدم کلیک هایتان بر چشم قدم کلیک هایتان بر چشم
۱۰ %
۵,۰۰۰
۴,۵۰۰ تومان
وحدت اسلامی : واقعیت ها و توهم ها وحدت اسلامی : واقعیت ها و توهم ها
۱۰ %
۱۰,۰۰۰
۹,۰۰۰ تومان
برای مهمانی خدا آماده شویم برای مهمانی خدا آماده شویم
۱۰ %
۲۵,۰۰۰
۲۲,۵۰۰ تومان
دسته‌بندی کتاب‌ها